Masine (Geskikt foar masinemodellen)
Gloarje-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flits-F2
Reinigingsmand foar de boppelaach, Reinigingsmand foar de middelste laach, Rek foar de boppelaach, Reinigingsmand foar de middelste laach, Modulemand foar de boppelaach, Modulemand foar de middelste laach
Monteare yn in dûbele of trijefâldige laachwasker, pleatse ferskate ynjeksjemodules, spoel werbrûkber laboratoariumglêswurk, keramyk, plestik, roestfrij stiel en sa fierder troch.
| Metrysk | 316L roestfrij stiel |
| Kleur | MatRoestfrij stiel |
| Aktiviteitsroller | Seis |
| Posysjeregulator | Twa |
| Koerherkenner | Ien |
| Koerframe push pull stroke | 550mm |
Ynboude rotearjende sproeiarm
Manuele push-pull yn- en útlaat skjinmeitskeamer
RVS-rail mei lagers oan beide kanten
Fluch stopje wetterynlaat, waskje wetter fan 'e efterkant fan' e keamergids yn elke ynjeksjemodule
Kin manden pleatse dy't brûkt wurde foar skjinne flessen mei brede mûle
| Eksterne ôfmjittings, hichte yn mm | 139mm |
| Eksterne ôfmjittings, breedte yn mm | 529mm |
| Eksterne ôfmjittings, Djipte yn mm | 574mm |
| Nettogewicht | 3,7 kg |
Sertifikaasje
Hangzhou Xipingzhe Biologyske Technology Co., Ltd.
XPZ is in liedende fabrikant fan laboratoariumglêswaskmasines, leit yn Hangzhou-stêd, provinsje Zhejiang, Sina. XPZ is spesjalisearre yn ûndersyk, produksje en hannel fan automatyske glêswaskmasines dy't tapast wurde op biofarmaseutyske, medyske sûnens, kwaliteitsynspeksjeomjouwing, itenmonitoring en petrochemyske fjilden.
XPZ set him yn om allerhanne skjinmeitsproblemen op te lossen. Wy binne de wichtichste leveransier oan Sineeske ynspeksje-autoriteiten en gemyske bedriuwen, ûnderwilens is it merk XPZ ferspraat nei in protte oare lannen, lykas Yndia, it Feriene Keninkryk, Ruslân, Súd-Korea, Oeganda, de Filipinen ensfh., XPZ leveret yntegreare oplossingen basearre op oanpaste fraach, ynklusyf produktseleksje, ynstallaasje- en operaasjetraining ensfh.
Wy sille mear bedriuwsfoardiel sammelje om ynnovative produkten te leverjen mei hege kwaliteit en poerbêste tsjinst, om ús lange-termyn freonskip te behâlden.
XPZ Fabriek

Útstalling

