Momint-1
Gloarje-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flits-F1
Reinigingsmand ûnderste laach, Rek foar reinigingsmand ûnderste laach, Modulemand ûnderste laach
Monteare yn in ien-, dûbele of trijefâldige laachwasker, pleatse ferskate ynjeksjemodules, spoel werbrûkber laboratoariumglêswurk, keramyk, plestik, roestfrij stiel en sa fierder troch.
| Materiaal | 316L RVS |
| Kleur | Mat roestfrij stiel |
| Aktiviteitsroller | Acht |
| Posysjeregulator | Twa |
| Koerframe push pull stroke | 550mm |
Ferdield yn twa lagen om de gaaslade te laden
Ynboude rotearjende sproeiarm
Manuele push-pull yn- en útlaat skjinmeitskeamer
| Eksterne ôfmjittings, hichte yn mm | 230mm |
| Eksterne ôfmjittings, breedte yn mm | 528mm |
| Eksterne ôfmjittings, Djipte yn mm | 584mm |
| Nettogewicht | 5,6 kg |
Sertifikaasje
XPZ Bedriuw
Hangzhou Xipingzhe Biologyske Technology Co., Ltd.
XPZ is in liedende fabrikant fan laboratoariumglêswaskmasines, leit yn Hangzhou-stêd, provinsje Zhejiang, Sina. XPZ is spesjalisearre yn ûndersyk, produksje en hannel fan automatyske glêswaskmasines dy't tapast wurde op biofarmaseutyske, medyske sûnens, kwaliteitsynspeksjeomjouwing, itenmonitoring en petrochemyske fjilden.
XPZ set him yn om allerhanne skjinmeitsproblemen op te lossen. Wy binne de wichtichste leveransier oan Sineeske ynspeksje-autoriteiten en gemyske bedriuwen, ûnderwilens is it merk XPZ ferspraat nei in protte oare lannen, lykas Yndia, it Feriene Keninkryk, Ruslân, Súd-Korea, Oeganda, de Filipinen ensfh., XPZ leveret yntegreare oplossingen basearre op oanpaste fraach, ynklusyf produktseleksje, ynstallaasje- en operaasjetraining ensfh.
Wy sille mear bedriuwsfoardiel sammelje om ynnovative produkten te leverjen mei hege kwaliteit en poerbêste tsjinst, om ús lange-termyn freonskip te behâlden.
XPZ Fabriek

Útstalling

