Momint-1
Gloarje-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flits-F1
Reinigingsmand ûnderste laach, Rek foar reinigingsmand ûnderste laach, Modulemand ûnderste laach,
Monteare yn in ien-, dûbele of trijefâldige laachwasker, pleatse ferskate ynjeksjemodules, spoel werbrûkber laboratoariumglêswurk, keramyk, plestik, roestfrij stiel en sa fierder troch.
| Materiaal | 316L RVS |
| Kleur | MatRoestfrij stiel |
| Aktiviteitsroller | Acht |
| Posysjeregulator | Twa |
| Koerframe push pull stroke | 550mm |
| Snelle ynterfacediameter | 32mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
Koerrek mei moduleferbining
Manuele push-pull yn- en útlaat skjinmeitskeamer
Montearre op beide roestfrij stielen gidsen
Fluch stopje wetterynlaat, waskje wetter fan 'e efterkant fan' e keamergids yn elke ynjeksjemodule
| Eksterne ôfmjittings, hichte yn mm | 148mm |
| Eksterne ôfmjittings, breedte yn mm | 531mm |
| Eksterne ôfmjittings, Djipte yn mm | 577mm |
| Nettogewicht | 3 kg |
sertifikaasje