Gloarje-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flits-F1
Net-ynjeksje skjinmakmand
Geskikt foar panne mei brede mûle, mjittebekers, ensfh.
| Materiaal | 316L RVS |
| Kleur | Mat roestfrij stiel |
| Lytse springklemmen | 18 |
| Hichte | 105mm |
| Ofstân | 60mm |
| Grutte springklemmen | 10 |
| Hichte | 175mm |
| Ofstân | 60mm |
De koermodule
| Eksterne ôfmjittings, hichte yn mm | 186mm |
| Eksterne ôfmjittings, breedte yn mm | 220mm |
| Eksterne ôfmjittings, Djipte yn mm | 445mm |
| Nettogewicht | kg |