Rising-F1
Ynjeksjereinigingsmand, Ynjeksjereinigingsmandrek, Ynjeksjemodule
Gebrûkt foar it skjinmeitsjen fan laboratoariumglêswurk, lykas erlenmeyerkolven, trijehoekige kolven, rûne boaiemkolven, platte boaiemkolven, maatkolven, mjittesilinders.
| Materiaal | 316L RVS |
| Kleur | Mat roestfrij stiel |
| Snelle ynterfacediameter | 32mm |
| Ynjeksjedûs | ф4mmxH160mm |
| Oantal nozzles | 32 stikken |
| Oantal hâlders | 32 stikken |
| Posysje fan springdielen | 32 stikken |
| Coating fan hâlders | PA |
Ynjeksje-type module skjinmakmandrek mei ferbiningspoarte
Laad links en rjochts fan 'e modulekoer
Snelle plug-ynlaat, skjin spoelwetter út 'e modulemand yn elke ynjeksjemodule-dûs
| Eksterne ôfmjittings, hichte yn mm | 190 mm |
| Eksterne ôfmjittings, breedte yn mm | 558 mm |
| Eksterne ôfmjittings, Djipte yn mm | 352 mm |
| Nettogewicht | kg |