Rising-F1
Reinigingsmand, Koerrek, Modulemand,
Dûbele laachstruktuer, geskikt foar ynjeksjekorfrekmodule en net-ynjeksjekorfrekmodule
| Materiaal | 316L RVS |
| Kleur | Mat roestfrij stiel |
| Koerherkenner | Ien |
| Koerframe push pull stroke | 550mm |
| Snelle ynterfacediameter | 32mm |
| Oantal laadbere modules | Twa lagen |
| Oantal ienlaachsmodules | Twa |
Koerrek mei moduleferbining
Manuele push-pull yn- en útlaat skjinmeitskeamer
Montearre op beide roestfrij stielen gidsen
Fluch stopje wetterynlaat, waskje wetter fan 'e efterkant fan' e keamergids yn elke ynjeksjemodule
| Eksterne ôfmjittings, hichte yn mm | 609 mm |
| Eksterne ôfmjittings, breedte yn mm | 619 mm |
| Eksterne ôfmjittings, Djipte yn mm | 790 mm |
| Nettogewicht | kg |