Snelle en superieure offertes, ynformearre adviseurs om jo te helpen de juste oplossing te kiezen dy't past by al jo behoeften, in koarte generaasjetiid, ferantwurdlike kwaliteitshandgreep en unike produkten en tsjinsten foar betellings- en ferstjoersaken foar OEM Supply China UL Utx355b DC12V IP67 SMD2835 Injection LED Sign Module, Wy ferwolkomje jo om ús produksje-ienheid te besykjen en sjogge út nei it meitsjen fan gastfrije saaklike relaasjes mei konsuminten yn jo hûs en yn it bûtenlân op 'e lange termyn.
Snelle en superieure offertes, ynformearre adviseurs om jo te helpen de juste oplossing te kiezen dy't past by al jo behoeften, in koarte generaasjetiid, ferantwurdlike kwaliteitsbehear en unike produkten en tsjinsten foar betelling en ferstjoering fan saken foarSina LED-module, YnjeksjemoduleWy binne altyd dwaande mei it ûntwikkeljen fan nije technology om de produksje te streamlynjen en guod te leverjen mei konkurrearjende prizen en hege kwaliteit! Klanttefredenheid is ús prioriteit! Jo kinne ús jo idee litte witte om in unyk ûntwerp foar jo eigen model te ûntwikkeljen om te foarkommen dat der tefolle ferlykbere ûnderdielen op 'e merk binne! Wy sille ús bêste tsjinst oanbiede om oan al jo behoeften te foldwaan! Soargje derfoar dat jo direkt kontakt mei ús opnimme!
Gloarje-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flits-F1
Ynjeksjereinigingsmand, Ynjeksjereinigingsmandrek, Ynjeksjemodule
Gebrûkt foar it skjinmeitsjen fan laboratoariumglêswurk, lykas erlenmeyerkolven, trijehoekige kolven, rûne boaiemkolven, platte boaiemkolven, maatkolven, mjittesilinders.
| Materiaal | 316L RVS |
| Kleur | Mat roestfrij stiel |
| Snelle ynterfacediameter | 32mm |
| Ynjeksjedûs | ф6mmxH220mm |
| Oantal nozzles | 8 stikken |
| Oantal hâlders | 8 stikken |
| Posysje fan springdielen | 8 stikken |
| Coating fan hâlders | PA |
Ynjeksje-type module skjinmakmandrek mei ferbiningspoarte
Laad links en rjochts fan 'e modulekoer
Snelle plug-ynlaat, skjin spoelwetter út 'e modulemand yn elke ynjeksjemodule-dûs
| Eksterne ôfmjittings, hichte yn mm | 253mm |
| Eksterne ôfmjittings, breedte yn mm | 140mm |
| Eksterne ôfmjittings, Djipte yn mm | 488mm |
| Nettogewicht | 0,9 kg |