Wy kinne ús respektearre klanten altyd tefreden stelle mei ús goede kwaliteit, goede priis en goede tsjinst, om't wy profesjoneler en hurder wurkje en it op in kosteneffektive manier dogge foar de standert China Kitchen Craft Kitchen Trolley on Wheels mei 3 griente-opslachmanden fan rotanwicker. Wy hâlde ús oan it prinsipe fan "Tsjinsten fan standerdisearring, om te foldwaan oan 'e easken fan klanten".
Wy kinne ús respektearre klanten altyd tefreden stelle mei ús goede kwaliteit, goede priis en goede tsjinst, om't wy profesjoneler en hurder wurkje en it op in kosteneffektive manier dogge foarPriis fan Display Rack en Display Frame yn SinaFanwegen de feroarjende trends yn dit fjild, sette wy ús yn foar hannel mei tawijde ynspanningen en managementkwaliteiten. Wy hanthavenje tydlike leveringsskema's, ynnovative ûntwerpen, kwaliteit en transparânsje foar ús klanten. Us motto is om kwaliteitsoplossingen te leverjen binnen de ôfsprutsen tiid.
Momint-1
Gloarje-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flits-F1
Reinigingsmand ûnderste laach, Rek foar reinigingsmand ûnderste laach, Modulemand ûnderste laach,
Monteare yn in ien-, dûbele of trijefâldige laachwasker, pleatse ferskate ynjeksjemodules, spoel werbrûkber laboratoariumglêswurk, keramyk, plestik, roestfrij stiel en sa fierder troch.
| Materiaal | 316L RVS |
| Kleur | MatRoestfrij stiel |
| Aktiviteitsroller | Acht |
| Posysjeregulator | Twa |
| Koerframe push pull stroke | 550mm |
| Snelle ynterfacediameter | 32mm |
Koerrek mei moduleferbining
Manuele push-pull yn- en útlaat skjinmeitskeamer
Montearre op beide roestfrij stielen gidsen
Fluch stopje wetterynlaat, waskje wetter fan 'e efterkant fan' e keamergids yn elke ynjeksjemodule
| Eksterne ôfmjittings, hichte yn mm | 158mm |
| Eksterne ôfmjittings, breedte yn mm | 528mm |
| Eksterne ôfmjittings, Djipte yn mm | 566mm |
| Nettogewicht | 3 kg |