Gloarje-2/F2
Aurora-2/F2
Flits-F2
Ynjeksje skjinmakmand, Ynjeksje skjinmakmand rek,Ynjeksjemodule
Gebrûkt foar it skjinmeitsjen fan laboratoariumglêswurk, lykas erlenmeyerkolven, trijehoekige kolven, rûne boaiemkolven, platte boaiemkolven, maatkolven, mjittesilinders.
| Materiaal | 316L RVS |
| Kleur | Mat roestfrij stiel |
| Snelle ynterfacediameter | 32mm |
| Ynjeksjedûs | ф12mmxH420mm/φ12mmx260mm |
| Oantal nozzles | 4 stikken |
| Krúshâlder | 4 stikken |
Ynjeksje-type module skjinmakmandrek mei ferbiningspoarte
Laad links en rjochts fan 'e modulekoer
Snelle plug-ynlaat, skjin spoelwetter út 'e modulemand yn elke ynjeksjemodule-dûs
| Eksterne ôfmjittings, hichte yn mm | 447mm |
| Eksterne ôfmjittings, breedte yn mm | 500mm |
| Eksterne ôfmjittings, Djipte yn mm | 500mm |
| Nettogewicht | 2 kg |
Sertifikaasje
Hangzhou Xipingzhe Biologyske Technology Co., Ltd.
XPZ is in liedende fabrikant fan laboratoariumglêswaskmasines, leit yn Hangzhou-stêd, provinsje Zhejiang, Sina. XPZ is spesjalisearre yn ûndersyk, produksje en hannel fan automatyske glêswaskmasines dy't tapast wurde op biofarmaseutyske, medyske sûnens, kwaliteitsynspeksjeomjouwing, itenmonitoring en petrochemyske fjilden.
XPZ set him yn om allerhanne skjinmeitsproblemen op te lossen. Wy binne de wichtichste leveransier oan Sineeske ynspeksje-autoriteiten en gemyske bedriuwen, ûnderwilens is it merk XPZ ferspraat nei in protte oare lannen, lykas Yndia, it Feriene Keninkryk, Ruslân, Súd-Korea, Oeganda, de Filipinen ensfh., XPZ leveret yntegreare oplossingen basearre op oanpaste fraach, ynklusyf produktseleksje, ynstallaasje- en operaasjetraining ensfh.
Wy sille mear bedriuwsfoardiel sammelje om ynnovative produkten te leverjen mei hege kwaliteit en poerbêste tsjinst, om ús lange-termyn freonskip te behâlden.
XPZ Fabriek

Útstalling

