Momint-1
Gloarje-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flits-F1
Reinigingsmand ûnderste laach, Rek foar reinigingsmand ûnderste laach, Modulemand ûnderste laach
Monteare yn in ien-, dûbele of trijefâldige laachwasker, pleatse ferskate ynjeksjemodules, spoel werbrûkber laboratoariumglêswurk, keramyk, plestik, roestfrij stiel en sa fierder troch.
| Materiaal | 316L RVS |
| Kleur | MatRoestfrij stiel |
| Aktiviteitsroller | Acht |
| Posysjeregulator | Twa |
| Koerframe push pull stroke | 550mm |
Manuele push-pull yn- en útlaat skjinmeitskeamer
Laad it ûnderste diel fan 'e reinigingsmasine
Draach alle soarten gaasbakken en alle soarten koerynfoegsels
| Eksterne ôfmjittings, hichte yn mm | 79mm |
| Eksterne ôfmjittings, breedte yn mm | 529mm |
| Eksterne ôfmjittings, Djipte yn mm | 546mm |
| Nettogewicht | 2 kg |