Gloarje-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flits-F1
Reinigingsmand foar de boppelaach, Reinigingsmand foar de middelste laach, Rek foar de boppelaach, Reinigingsmand foar de middelste laach, Modulemand foar de boppelaach, Modulemand foar de middelste laach
Monteare yn in dûbele of trijefâldige laachwasker, pleatse ferskate ynjeksjemodules, spoel werbrûkber laboratoariumglêswurk, keramyk, plestik, roestfrij stiel en sa fierder troch.
| Materiaal | 316L RVS |
| Kleur | MatRoestfrij stiel |
| Aktiviteitsroller | Seis |
| Posysjeregulator | Twa |
| Koerherkenner | Ien |
| Koerframe push pull stroke | 550mm |
Ynboude rotearjende sproeiarm
Manuele push-pull yn- en útlaat skjinmeitskeamer
RVS-rail mei lagers oan beide kanten
Fluch stopje wetterynlaat, waskje wetter fan 'e efterkant fan' e keamergids yn elke ynjeksjemodule
Kin manden pleatse dy't brûkt wurde foar skjinne flessen mei brede mûle
| Eksterne ôfmjittings, hichte yn mm | 183mm |
| Eksterne ôfmjittings, breedte yn mm | 535mm |
| Eksterne ôfmjittings, Djipte yn mm | 552mm |
| Nettogewicht | 3,5 kg |