Gloarje-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flits-F1
Reinigingsmand foar de boppelaach, Reinigingsmand foar de middelste laach, Rek foar de boppelaach, Reinigingsmand foar de middelste laach, Modulemand foar de boppelaach, Modulemand foar de middelste laach
Monteare yn in dûbele of trijefâldige laachwasker, pleatse ferskate ynjeksjemodules, spoel werbrûkber laboratoariumglêswurk, keramyk, plestik, roestfrij stiel en sa fierder troch.
| Materiaal | 316L RVS |
| Kleur | Mat roestfrij stiel |
| Aktiviteitsroller | Seis |
| Posysjeregulator | Twa |
| Koerherkenner | Ien |
| Koerframe push pull stroke | 550mm |
| Snelle ynterfacediameter | 32mm |
Koerrek mei moduleferbining
Manuele push-pull yn- en útlaat skjinmeitskeamer
RVS-rail mei lagers oan beide kanten
Fluch stopje wetterynlaat, waskje wetter fan 'e efterkant fan' e keamergids yn elke ynjeksjemodule
| Eksterne ôfmjittings, hichte yn mm | 140mm |
| Eksterne ôfmjittings, breedte yn mm | 536mm |
| Eksterne ôfmjittings, Djipte yn mm | 562mm |
| Nettogewicht | 3,35 kg |