Gloarje-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flits-F1
Ynjeksjereinigingsmand, Ynjeksjereinigingsmandrek, Ynjeksjemodule
Kin 28 pipetten, 28 sampleflesjes en 9 erlenmeyerkolf, kolf, maatkolf, ensfh. skjinmeitsje
| Materiaal | 316L RVS |
| Kleur | Mat roestfrij stiel |
| Snelle ynterfacediameter | 32mm |
| Ynjeksjedûs | ф 2,5 mmxH110mm ф 4 mmxH160mm ф 6 mmxH220mm |
| Oantal nozzles | 65 stiks |
| Sitplakken foar pipetten | 28 stikken |
| Krúshâlder | 28 stikken |
| Oantal hâlders | 9 stikken |
| Posysje fan springdielen | 9 stikken |
| Coating fan hâlders | PA |
Ynjeksje-type module skjinmakmandrek mei ferbiningspoarte
Laad links en rjochts fan 'e modulekoer
Snelle plug-ynlaat, skjin spoelwetter út 'e modulemand yn elke ynjeksjemodule-dûs
| Eksterne ôfmjittings, hichte yn mm | 265mm |
| Eksterne ôfmjittings, breedte yn mm | 190mm |
| Eksterne ôfmjittings, Djipte yn mm | 493mm |
| Nettogewicht | 3 kg |