Gloarje-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flits-F1
Ynjeksjereinigingsmand, Ynjeksjereinigingsmandrek, Ynjeksjemodule
kin 56 pipetten, 56 sintrifugenbuizen, testbuizen, lege flesse oan 'e boppekant, ensfh. drage
| Materiaal | 316L RVS |
| Kleur | Mat roestfrij stiel |
| Snelle ynterfacediameter | 32mm |
| Ynjeksjedûs | ф2.5mmxH110mm |
| Oantal nozzles | 112 stikken |
| Sitplakken foar pipetten | 56 stikken |
| Krúshâlder | 56 stikken |
Ynjeksje-type module skjinmakmandrek mei ferbiningspoarte
Laad links en rjochts fan 'e modulekoer
Snelle plug-ynlaat, skjin spoelwetter út 'e modulemand yn elke ynjeksjemodule-dûs
| Eksterne ôfmjittings, hichte yn mm | 190mm |
| Eksterne ôfmjittings, breedte yn mm | 190mm |
| Eksterne ôfmjittings, Djipte yn mm | 494mm |
| Nettogewicht | kg |