Gloarje-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flits-F1
Ynjeksjereinigingsmand, Ynjeksjereinigingsmandrek, Ynjeksjemodule
Gebrûkt foar it skjinmeitsjen fan laboratoariumglêswurk, lykas erlenmeyerkolven, trijehoekige kolven, rûne boaiemkolven, platte boaiemkolven, maatkolven, mjittesilinders.
| Materiaal | 316L RVS |
| Kleur | Mat roestfrij stiel |
| Snelle ynterfacediameter | 32mm |
| Ynjeksjedûs | ф6mmxH220mm |
| Oantal nozzles | 8 stikken |
| Oantal hâlders | 8 stikken |
| Posysje fan springdielen | 8 stikken |
| Coating fan hâlders | PA |
Ynjeksje-type module skjinmakmandrek mei ferbiningspoarte
Laad links en rjochts fan 'e modulekoer
Snelle plug-ynlaat, skjin spoelwetter út 'e modulemand yn elke ynjeksjemodule-dûs
| Eksterne ôfmjittings, hichte yn mm | 253mm |
| Eksterne ôfmjittings, breedte yn mm | 140mm |
| Eksterne ôfmjittings, Djipte yn mm | 488mm |
| Nettogewicht | 0,9 kg |