Rising-F1
Ynjeksjereinigingsmand, Ynjeksjereinigingsmandrek, Ynjeksjemodule
Gebrûkt foar it skjinmeitsjen fan pipetten.
| Materiaal | 316L RVS |
| Kleur | Mat roestfrij stiel |
| Snelle ynterfacediameter | 32mm |
| Oantal nozzles | 116 stikken |
| De hichte fan it frame | 150mm |
| Pipette skjinmaakbere hichte | 585mm |
Ynjeksje-type module skjinmakmandrek mei ferbiningspoarte
Laad links en rjochts fan 'e modulekoer
Snelle plug-ynlaat, skjin spoelwetter út 'e modulemand yn elke ynjeksjemodule-dûs
| Eksterne ôfmjittings, hichte yn mm | 279mm |
| Eksterne ôfmjittings, breedte yn mm | 558mm |
| Eksterne ôfmjittings, Djipte yn mm | 352mm |
| Nettogewicht | kg |