Rising-F1
Ynjeksjereinigingsmand, Ynjeksjereinigingsmandrek, Ynjeksjemodule
Gebrûkt foar it skjinmeitsjen fan laboratoariumglêswurk, lykas erlenmeyerkolven, trijehoekige kolven, rûne boaiemkolven, platte boaiemkolven, maatkolven, mjittesilinders.
| Materiaal | 316L RVS |
| Kleur | Mat roestfrij stiel |
| Snelle ynterfacediameter | 32mm |
| Ynjeksjedûs | ф6mmxH220mm |
| Oantal nozzles | 15 stiks |
| Oantal hâlders | 15 stiks |
| Posysje fan springdielen | 15 stiks |
| Coating fan hâlders | PA |
Kin 500-1000ml tinne halsfetten hâlde
Ynjeksje-type module skjinmakmandrek mei ferbiningspoarte
Laad links en rjochts fan 'e modulekoer
Snelle plug-ynlaat, skjin spoelwetter út 'e modulemand yn elke ynjeksjemodule-dûs
| Eksterne ôfmjittings, hichte yn mm | 250mm |
| Eksterne ôfmjittings, breedte yn mm | 558mm |
| Eksterne ôfmjittings, Djipte yn mm | 352mm |
| Nettogewicht | kg |