Us oplossingen wurde tige erkend en betrouber troch klanten en sille foldwaan oan kontinu feroarjende finansjele en sosjale easken foar de bêste priis foar Sina P-Audio Style 15″ Speaker Parts Speaker Basket. Wolkom om mei ús te praten as jo yntrigearre binne yn ús oplossing, wy sille jo in ferrassing jaan foar kwaliteit en priis.
Us oplossingen wurde tige erkend en betrouber troch klanten en sille foldwaan oan kontinu feroarjende finansjele en sosjale easken foarPriis fan PA-frame en PA-sprekkerûnderdielen yn Sina, As de wrâldwide ekonomyske yntegraasje útdagings en kânsen bringt foar de xxx-yndustry, is ús bedriuw, troch ús teamwurk, kwaliteit earst, ynnovaasje en wjersidich foardiel troch te setten, fertrouwen genôch om ús kliïnten oprjocht oan te bieden mei kwalifisearre oplossingen, konkurrearjende priis en geweldige tsjinst, en om in helderdere takomst te bouwen ûnder de geast fan heger, rapper, sterker mei ús freonen tegearre troch ús dissipline troch te setten.
Momint-1
Gloarje-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flits-F1
Reinigingsmand ûnderste laach, Rek foar reinigingsmand ûnderste laach, Modulemand ûnderste laach,
Monteare yn in ien-, dûbele of trijefâldige laachwasker, pleatse ferskate ynjeksjemodules, spoel werbrûkber laboratoariumglêswurk, keramyk, plestik, roestfrij stiel en sa fierder troch.
| Materiaal | 316L RVS |
| Kleur | MatRoestfrij stiel |
| Aktiviteitsroller | Acht |
| Posysjeregulator | Twa |
| Koerframe push pull stroke | 550mm |
| Snelle ynterfacediameter | 32mm |
Koerrek mei moduleferbining
Manuele push-pull yn- en útlaat skjinmeitskeamer
Montearre op beide roestfrij stielen gidsen
Fluch stopje wetterynlaat, waskje wetter fan 'e efterkant fan' e keamergids yn elke ynjeksjemodule
| Eksterne ôfmjittings, hichte yn mm | 158mm |
| Eksterne ôfmjittings, breedte yn mm | 528mm |
| Eksterne ôfmjittings, Djipte yn mm | 566mm |
| Nettogewicht | 3 kg |